Konferencje

KSTU jest siedzibą Rady Superwizorów na lata 2013-2018

RSPU

Zapraszamy do odwiedzenia strony Krakowskiego Centrum
Terapii Uzależnień

NZOZ KCTU

ul. Wielicka 73, Kraków
www.kctu.pl

24-25 październik 2013 r., Osieczany k.Myślenic

Konferencja pt.

"Więź-intymność-seksualność w psychoterapii osób z syndromem DDA"


Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień zaprasza 24-25.X.2013 r. na konferencję pod tytułem "Więź - intymność - seksualność w psychoterapii osób z syndromem DDA".Konferencja będzie adresowana do psychoterapeutów, specjalistów psychoterapii uzależnień zajmujących się i zainteresowanych wzbogaceniem swojego rozumienia relacji tereutycznej i specyfiki zjawisk występujących w psychoterapii pacjentów z syndromem DDA.

 

Szczegółowy program Konferencji już wkrótce.


KSTU od początku istnienia Krakowskiego Centrum Terapii Uzależnień prowadzi kompleksową psychoterapię dla tych pacjentów, co zaowocowało pięć lat temu, otwarciem Ośrodka Psychoterapii DDA, wyspecjalizowanego w pracy z pacjentami, którzy dorastali w rodzinie z problemem uzależnień. Zespół Ośrodka (psychoterapeuci, specjaliści psychoterapii uzależnień) oprócz prowadzenia diagnozy i terapii, ma duże doświadczenie szkoleniowe, oraz niemały dorobek w zakresie teoretycznych wniosków w zakresie tych zagadnień. Podczas konferencji zamierzamy zaprezentować je i podzielić się naszymi doświadczeniami z praktyki pracy psychoterapeutycznej w OP DDA. 
Konferencja będzie piątą z kolei organizowaną przez nas konferencją z tematyki DDA. Mamy nadzieję, że będzie cieszyła się podobnie dużym zainteresowaniem jak poprzednie.