Aktualności

KSTU jest siedzibą Rady Superwizorów na lata 2013-2018

RSPU

Zapraszamy do odwiedzenia strony Krakowskiego Centrum
Terapii Uzależnień

NZOZ KCTU

ul. Wielicka 73, Kraków
www.kctu.pl

Ogłoszenie wyników - Konkurs profilaktyczny "Bezpieczna sieć"

12 grudnia 2017 r.

Dziękujemy za udział w konkursie i bardzo duże zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli.

Na konkurs profilaktyczny "Bezpieczna sieć"  w regulaminowym terminie wpłynęło 1344 prac z województwa małopolskiego, w tym:

kl.IV 571 prac

kl.V 381 prac

kl.VI 383 prace

oraz z kl.VII - 1 praca, z kl.III 1 praca oraz 7 prac bez uzupełnionej klasy (prace odrzucono).

 

WYNIKI KONKURSU:


Kategoria klasy IV

I miejsce (główna nagroda - tablet 7'')
Jakub Malisz
SP im.Lanckorońskich w Zakliczynie, ul. Malczewskiego 56, 32-840 Zakliczyn

II miejsce (nagroda rzeczowa - czytnik e-book)
Bartłomiej Andrzejewski
Publiczna SP nr 2 im.św. Jana Pawła II i Kardynała Wyszyńskiego, ul.Szkolna 5, 32-851 Jadowniki

III miejsce (nagroda rzeczowa - czytnik e-book)
Norbert Pach
SP im.Lanckorońskich w Zakliczynie, ul. Malczewskiego 56, 32-840 Zakliczyn

wyróżnienie (nagroda rzeczowa - książka)
Emil Mróz
SP im.Lanckorońskich w Zakliczynie, ul. Malczewskiego 56, 32-840 Zakliczyn

wyróżnienie (nagroda rzeczowa - książka)
Julia Zegarlińska SP nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu, ul Daszyńskiego 23, Stary Sącz 33-340

 

Kategoria klasy V

I miejsce (główna nagroda - tablet 7'')
Stanisław Mackiewicz SP nr 3, ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż

II miejsce (nagroda rzeczowa - czytnik e-book)
Julia Prusiewicz
Publiczna SP im. sw. Jadwigi Królowej w Naramice, ul. Centralna 49

III miejsce (nagroda rzeczowa - czytnik e-book)
Emilia Lis
SP w Przyborowie 32-823 Szczepanów

wyróżnienie (nagroda rzeczowa - książka)
Zofia Daleki
SP w Żmiącej , Żmiąca 128

wyróżnienie (nagroda rzeczowa - książka)
Szymon Zbrożek
SP nr 1 w Dobczycach, ul. Parkowa 4, 32-410

 

Kategoria klasy VI

I miejsce (główna nagroda - tablet 7'')
Arkadiusz Kociolek
Publiczna SP w Przyborowie, 32-823 Szczepanów, Przyborów 192

II miejsce (nagroda rzeczowa - czytnik e-book)
Gabriela Chełmecka
SP w Żmiącej, Żmiąca 128

III miejsce (nagroda rzeczowa - czytnik e-book)
Marcelina Zajdel
SP nr 80 w Krakowie os. na Skarpie 8, 31-909 Kraków

wyróżnienie (nagroda rzeczowa - książka)
Elwira Koszyk
SP im. Kard. STef. Wyszyńskiego w Siedliskach, 33-172 Siedliska

wyróżnienie (nagroda rzeczowa - książka)
Szymon Stańczyk
SP nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie, 33-158 Szynwałd, Szynwałd 11

 

Nagrodzeni Autorzy najlepszych prac wraz z Opiekunami zostali zaproszeni na uroczyste zakończenie Konkursu i rozdanie nagród dnia 19.12.2017 r. (wtorek) o godz. 10.30 w siedzibie Organizatora (Kraków ul.Jerzmanowskiego 40).

 

w imieniu Komisji Konkursowej - serdecznie gratulujemy Laureatom i Opiekumom

Koordynator Konkursu                 Przewodnicząca Komisji
Anna Zadarnowska                      Agnieszka Litwa Janowska

 

Poniżej przedstawiamy nagrodzone prace konkursowe oraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości podsumowania Konkursu i wręczenia nagród.

 

TU OBEJRZYSZ GALERIĘ ZDJĘĆ>